Merkezimiz'e Hoş geldiniz!

Çalışma Saatleri : Pzt - Cum: 09:00 - 19:00 Cumartesi 09:00-15:00
  İletişim : + 90 532 507 93 73

Yapılan Hizmetler

Biorezonans Therapy

 Otizmli çocuklar, yunus balığın çıkardığı ses dalgası (frekans) ile tedavi olduğunu biliyor musunuz ?.

Biorezonans therapy, Bilim insanları yüz yıldan önce keşif eden fakat son 30 yılda çok ilerleme sağlayan bir tedavi yöntemdir.

Biorezoans therapy ile hasta edici ve negatif etki yapan hücre frekanslar temizleniyor, elektro pedler, bakır tüpler ve özel aygıt aracılığıyla anti frekanslar tekrar bünyeye göndererek hücrelerin eski düzenli haline gelmesine sağlanıyor..

Biorezonans tedavisi başlamadan önce, vücut genel durumu kontrol etmek için kapsamlı bir biorezonans check-up yapılıyor. Ağır metaller, alerjinler, zehirli maddeler, bakteriler, virüsler, az bilinen parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide yarattığı etkiler test ediliyor. Biorezonans testleri tüm bu zarar vermesi muhtemel faktörleri tespit ederek, tedavilerde daha yüksek sonuç almasına destek sağlıyor.

Hastalarının çoğu, doğal yaşamı, doğal beslenmeni seçen, ilaç kullanmayı sevmeyen ya da ilaçlardan fayda sağlayamamış insanlardır.

Detayları için 

Check Up Hizmetleri

Brt-check up , Biorezonans therapy yapmadan önce yapılan rutin bir kontroldur, Hastaya özel ve kapsamlı bir alt sağlık taraması yaparak, tedavinin daha verimli olması sağlanır.

Eğitim Hizmetleri

Gelecek için düşüncemiz, Biorezonans tedavisi ile İlgili bilgiler kurum, kuruluşlar veya bireysel kişilere eğitim danışmanlık hizmeti vermektir. Eğitim hizmetimiz hazırlık aşamasındadır.