Merkezimiz'e Hoş geldiniz!

Çalışma Saatleri : Pzt - Cum: 09:00 - 19:00 Cumartesi 09:00-15:00
  İletişim : + 90 532 507 93 73

Biofeedback Scanner

Biofeedback Scanner , Kuantum fizik tıbbına göre geliştirilmiş, Bioelektronik mühendisliği ile donatılmış bir Hi-tech üründür.

İnsan vücudu, sürekli büyüme, gelişme, farklılaşma, rejenerasyon ve ölüm halinde olan çok sayıda hücrelerden oluşan bir olgudur. Hücreler kendi kendine bölünerek kendini yeniler. Saniyede yetişkin insan vücudunda   25,000,000 bölünen hücre vardır. Ve kan hücrelerinin bölünme hızı yaklaşık 100,000,000 / s.dir.

Bölünme ve büyüme sürecinde, çekirdek ve ekstranükleer elektronlar, elektrik ile yüklenerek hücrenin temel bileşenlerinin, yüksek hızlı hareket yapmasına ve değişime yol açar.

Bu arada, elektromanyetik dalgalar sürekli dışarı yayılır. Elektromanyetik dalgalar sağlıklı durumda, sınırda sağlıklı durumda ve hastalık durumunda insan vücudunda farklı spesifik değerlerde dir. Farklı vücut bölgelerinde de ilgili elektromanyetik dalgalar farklıdır. Bu özel elektromanyetik dalgalar tespit edilirse böylece, insan vücudunun durumunu da kontrol edebilirsiniz. Kuantum tıbbı, insan hastalıklarının asıl temel nedeninin altında biyolojik mikromolekül değişikliğine neden olan atomların spin ve orbitallerindeki değişikliğin yattığını varsayar. Bu nedenle, biyolojik mikro molekül değişikliği, yavaş yavaş, tüm hücreyi etkilemeye ve değiştirmeye başlar, sonuçta bazı hücre ve organların değişimine sebep olur.

Biofeedback Scanner  nedir?

Biofeedback Scanner , Tüm hücredeki  frekans ve manyetik alanın enerji düzeyi ellerde tutulan sensörler yolu ile ölçülür. Bu radyoyu cızırtısız dinleme teorisine benzer. Belli bir yayın istasyonunu dinlemek istiyorsanız, size rezonansı frekansı belirli bir kanalı seçmek kalır. Bilimsel olarak gelişmiş elektronik cihaz tarafından toplanan veri insan hücresinin manyetik alanlarını analiz eder. Biofeedback Scanner cihazı ile vücut scan edilerek sağlık durumunu ve ana sorununu yaklaşımsal olarak tespit eder ve diğer kontrol sonuçlarını da ekleyerek makul tedavi önerileri terapist/doktora yol gösterir.

Biofeedback Scanner ile aşağıda yazılı insan Kardiyovasküler den ağır metal kadar, akciğer fonksiyonu dan alerjik durum kadar 39 konuda kapsamlı bir analiz rapor vermektedir.

 1. Kardiyovasküler ve serebrovasküler sistemleri
 2. Gastrointestinal fonksiyon
 3. Karaciğer fonksiyonu
 4. Kalın bağırsak fonksiyonu
 5. Safrakesesi fonksiyonu
 6. Pankreatik fonksiyon
 7. Böbrek fonksiyonu
 8. Akciğer fonksiyonu
 9. Beyin sinirleri
 10. Kemik hastalığı
 11. Kemik mineral yoğunluğu
 12. Kemikler
 13. Kemik büyüme indeksi
 14. Kan şekeri
 15. Mikro-besinler
 16. Vitaminler
 17. Amino asitler
 18. Ko-Enzimler
 19. Endokrin system
 20. İmmün system
 21. Vücut toksinleri
 22. Ağır metaller
 23. Temel fiziksel durum
 24. Alerji
 25. Obezite
 26. Cilt
 27. Göz
 28. Kolejen
 29. Meridyenler and kollaterals
 30. Kalp ve beyin damarları durumu
 31. Kan lipitleri
 32. Prostat
 33. Cinsel fonksiyon (erkek)
 34. Sperm ve meni (erkek)
 35. Vücut fonksiyon analizi
 36. Regl döngüsü (kadın)
 37. Jinekoloji
 38. Göğüs (kadın)
 39. Kapsamlı değerlendirme raporu

Rapor Örneği

gallery-5

Test sonuçları sadece referans içindir; medikal teşhis amaçlı değildir. Bu tür yardımcı yöntemler henüz deneme aşamasında olup, Doktorunuz veye terapistiniz size gereken bilgiler vercektir. Bu test sonucu medical check up ile örtüşmeyebilir. Gerek görüldüğünde, Her tür taramalarınızı kapsamlı bir sağlık kuruluşunda yaptırmanız önerilir.