Merkezimiz'e Hoş geldiniz!

Çalışma Saatleri : Pzt - Cum: 09:00 - 19:00 Cumartesi 09:00-15:00
  İletişim : + 90 532 507 93 73

Biorezonans Therapy

 Otizmli çocuklar, yunus balığın çıkardığı ses dalgası (frekans) ile tedavi olduğunu biliyor muydunuz ?.

Araştırmalar, Yüksek  ses frekans dalgalarının sıvı maddelerin içinden geçme (ultrason) özelliği vardır. Aynı şekilde yunusların ürettiği ses frekansı insan vücudunun içinden geçerek etkileşim yapar . Bu geçiş esnasında omurga ve beynin frekans  rezonans  girdiği ve bunun da sinir sistemin daha iyi çalışmasını sağlayan çeşitli biyokimyasal maddelerin üretimini tetiklediği anlaşılmıştır.

Biorezonans therapy, Bilim insanları yüz yıldan önce keşif eden fakat son 30 yılda çok ilerleme sağlayan bir tedavi yöntemdir. Özel programlar vastasıyla hasta edici nesneleri vücudumuzdan temizlenmesi için geliştirilen  bir yöntem dir.

Biorezoans özel cihaz ile hasta edici ”Alerjin, virüs, bakteri, mantar”  gibi mikro organların zarar verdiği hücrelerin frekansı tespit ediyor, daha sonra elektro pedler, bakır tüpler ve özel aygıtlar aracılığıyla anti frekans programları tekrar bünyeye göndererek organ ve hücrelerin eski düzenli haline gelmesine sağlıyor.

Tedavi başlamadan önce, vücut genel durumu kontrol etmek için kapsamlı bir biorezonans check-up yapılıyor. Ağır metaller, alerjenler, zehirli maddeler, bakteriler, virüsler, az bilinen parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide yarattığı etkiler test ediliyor.

 Biorezonans  yöntemi ile şu ana kadar 2000 den fazla  akut ve kronik hastalar frekansları tespit edilmiş tedavisi yapılmaktadır.

Biorezonans therapy temeli;

Organlar, kemikler, sinir sistemi ve hücreler gibi her bir parça, kendine has frekanslara sahip olmaklar birlikte birbiri ile büyük bir uyum içinde çalışırlar. Herhangi birinde ortaya çıkan bozukluk ya da aksaklık, vücudun tüm frekans uyumunu etkiler. İstenmeyen rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olur.

BAZI FREKANS ÖRNEKLERİ

–    İnsan bedeni gündüz saatlerinde 62 – 68 MHz aralığındadır.

–    Soğuk algınlığı belirtileri olduğunda bu değer 58 MHz ‘e düşerken,

–    Gripte 57,

–    Kanserde ise 42’ye düşmektedir.

–    Olumsuz düşünceye sahip olmak ise ortalama 12 MHz kadar bir düşüşe sebep oluyor.

–    Olumlu düşünce 10 MHz kadar artış sağlıyor ve

–    Ölüm başlangıcında ise 25 MHz ölçülüyor.

Ancak bedende meydana gelecek olan bir frekans değişikliği, enerji akışını bozacaktır.

Örneğin, üşüdüğünüzde beden frekansınız 58 MHz’e kadar düşer. Bu enerji akışı bozukluğu bağışıklık sisteminin işlevini olumsuz etkiler ve aynı frekansta ki grip virüsünün bedene kolayca yerleşmesine sebep olur.

BEDEN FREKANS UYUMU NEDEN BOZULUR?

Vücudumuzun frekans uyumunu bozan pek çok sebep vardır.

  • Virüsler, bakterileri, parazit ve mantarlar,
  • Cıva, bakır gibi ağır metaller,
  • Çevre kirliği
  • Elektromanyetik kirlilik,
  • Vitaminler, mineraller, iz elementleri ve enzimlerin fazlalığı ya da eksikliği de bir frekans bozulmasının sebebidir.
  • Kötü Alışkanlık
  • Kontrölsüz medikal tedaviler